autodetailing

 

Auto detailing to zaawansowany proces, który pozwala uzyskać idealny stan wizualny samochodu. Można go podzielić na dwa rodzaje: 

 

  • zewnętrzny, gdzie dopieszczamy każdy centymetr lakieru pozbawiając go wszelkiego rodzaju brudu, rys, nadając pięknie głęboki i zarazem olśniewająco błyszczący kolor 
  • wewnętrzny, gdzie zajmujemy się czyszczeniem i konserwacją wszystkich elementów wnętrza auta począwszy od mikro szczelinek między uszczelkami, a na podsufitce kończąc

 

Często autodetailing mylony jest ze zwykłym myciem i tzw. "polerką". Nic bardziej mylnego, za doprowadzenie lakieru do stanu idealnego odpowiedzialna jest korekta lakieru. Jest to wieloetapowy proces niwelowania powstałych rys w jak najbardziej możliwym stopniu. Odpowiedni dobór maszyn, padów oraz past polerskich połączony z poświęconym czasem naszych doświadczonych detailerów gwarantuje olśniewający efekt.

CERAMIC PRO

 

Jest to produkt, który porównać można do równomiernie rozprowadzonego płynnego szkła na powierzchni lakieru. Tworzy się twardy pancerz zabezpieczający lakier przed szkodliwymi czynnikami pór roku oraz mikrorysami powstałym podczas wycierania samochodu po myciu. Gdybyśmy spojrzeli na cząsteczki lakieru pod mikroskopem, to zauważylibyśmy strukturę porowatą. Nałożenie powłoki ceramicznej wypełnia wolną przestrzeń między wspomnianymi cząsteczkami lakieru i tworzy gładką warstwę ochronną, kolokwialnie mówiąc tworzy mocną i odporną warstwę o szklanym efekcie. Powłoki ceramiczne to obecnie najmocniejsze dostępne na rynku zabezpieczenie lakieru.

POZNAJ

Pakiety autodetailingu